O nas

Prowadzimy najmłodsze pokolenia do sukcesu.

Dla wielu dzieci rozpoczęcie nauki w przedszkolu jest pierwszym krokiem do samodzielności i jest kilka ważnych lekcji, których należy się nauczyć: Że można czuć się bezpiecznie i szczęśliwie pod nieobecność rodziców. Aby inni dorośli mogli być źródłem autorytetu, pomocy i przyjaźni, oraz aby cieszyć się z nowych doświadczeń związanych z zabawą i nauką w przedszkolu, a następnie dzielić się nimi z rodzicami.
Dążymy do zapewnienia najwyższego standardu opieki nad dziećmi i edukacji, aby umożliwić Twojemu dziecku rozwinięcie pełnego potencjału w stymulującym środowisku.

Nasza wizja

Dzięki starannej organizacji i planowaniu zapewniamy fundamenty, na których dzieci mogą budować solidną edukację i osiągnąć swój pełny potencjał. Zostanie to osiągnięte poprzez różnorodne działania – wymyślne zabawy, sztukę, taniec, opowiadanie historii, gotowanie, prostą naukę, muzykę, konstruktywne modelowanie, czytanie, pisanie i wprowadzanie pojęć matematycznych.

Nasza misja

Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie ciepłego i przyjaznego środowiska, w którym dzieci mogą czuć się szczęśliwe i bezpieczne, aby rozpocząć edukację na całe życie.
2000 +
Uśmiechów na twarzy
499
Świetnych pomysłów
200
Przeczytanych książek
111
Strzelonych bramek
Kindori
Kindori

Najlepsze Warunki

Aktywne uczenie się

Kreatywne lekcje

Wspaniałe zabawy

Odkryj Przedszkolaki z Naszej Paki dz. Czyżyny

Kindori

Chcesz zapisać dziecko do Przedszkola ?

Przedszkolaki z Naszej Paki - Niepubliczne przedszkole w Krakowie ul. Sołtysowska 23A